Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Wszystkie dane osobowe, które zostały nam przekazane są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu na jaki klient wyraził zgodę. Jeżeli podczas rejestracji nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych, niestety nie będziemy mogli zagwarantować dostępu do wszystkich funkcji naszego sklepu - w tym również składania zamówień na asortyment sklepu.

Prosimy pamiętać, że masz prawo w każdej chwili do aktualizacji lub usunięcia swoich danych osobowych. W przypadku zarejestrowanych klientów sklepu zmian można dokonać poprzez edycję w Panel klienta. W przypadku klientów niezarejestrowanych lub w przypadku chęci usunięcia danych prosimy o kontakt z nami. Zapewniamy, że nasza firma przestrzega polityki bezpieczeństwa danych osobowych. Twoje dane są u nas bezpieczne i dokładamy wszelkich starań aby poziom świadczonych przez nas usług był na jak najwyższym poziomie i gwarantował jak największe bezpieczeństwo.

Operatorem sklepu jest

Sawa Julianna Alwasiak
ul. Azaliowa 5
95-083 Lutomiersk
Regon: 100063109
NIP: 831 120 97 23

  Login:*

  Hasło:*

  Powtórz hasło:*

E-mail:*

Imię:*

Nazwisko:*

Ulica:*

Nr domu:*

Nr lokalu:

Kod pocztowy:*

Miasto:*

Województwo:*

WWW:

Nr telefonu:*

Wypełnij poniższe pola jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT - dane adresowe podane powyżej traktowane będą jako firmowe,jeśli dane do faktury lub wysyłki mają być inne niż przedstawione proszę wpisać je w polu Uwagi w dalszym kroku:

Nazwa firmy:

Nip:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Administratora w celu rejestracji w Sklepie, zawierania, wykonywania i rozwiązywania umów sprzedaży zawieranych za pośrednictwem Sklepu, w celu przeprowadzania postępowania reklamacyjnego. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne lecz niezbędne do założenia konta. Mam prawo jej odwołania w każdej chwili.*

Podaj wynik działania:*
(np.: 5 plus 9, należy wpisać 14)


(Pola oznaczone * są wymagane)