Strona główna
Wersja polska
Wersja polska


Kwiaty z Holandii


Firma "Bratex" specjalizuje się w sprzedaży roślin doniczkowych z Holandii. Atutem naszej firmy jest zakup roślin doniczkowych bezpośrednio u producenta z gwarancją najwyższej jakości oraz stałej ceny. W celu uzupełnienia asortymentu zakupy dokonywane są również na Holenderskiej Giełdzie Kwiatowej. Dzięki całorocznej współpracy mamy dostęp do szerokiego asortymentu roślin.

Serdecznie zapraszamy do współpracy hurtownie kwiatów doniczkowych. Dostawy realizowane są na podstawie zamówień. Firma nasza korzysta z profesjonalnych usług w zakresie przewozów chłodniczych. Kwiaty transportowane są na kontenerach CC bezpośrednio z Holandii do klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować częste dostawy świeżego towaru bez konieczności magazynowania i sortowania kwiatów w Polsce.

Nasza Firma korzysta z profesjonalnych usług w zakresie przewozów chłodniczych. Kwiaty transportowane są na kontenerach CC z Holandii i trafiają bezpośrednio do odbiorców następnego dnia. Jednorazowy skład zabiera około 48 kontenerów.

Bratex specjalizuje się także w sprzedaży kwiatów na terenie Łodzi. Mamy bogatą ofertę w atrakcyjnych cenach.

Zapytania oraz zamówienia prosimy przesyłać na adres mailowy: biuro@bratexkwiaty.pl Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Donice w tym najładniejsze donice ekskluzywne w kraju do nabycia tylko w firmie Bratex.

Bratex to najpiękniejsze kwiaty z Holandii i różnorodne kwiaty Łódź. Zapraszamy klientów z Łodzi oraz z całej Polski.
Natural Look
Outdoor
więcej